In 2016 wist Ultimum voor de derde keer op rij haar titel te verdedigen. Het sterren-team van Proxy wist nog net 2e te worden voor de b-selectie van Ultimum die ook de rest van de competitie achter zich wist te houden.

Wij wensen Ultimum veel plezier op Zandvoort en hopen alle teams volgend in 2018 weer te mogen ontvangen!

#
BedrijfTijd
1e   Ultimum A-team      26.970
2e  Proxy 27.243
3e   Ultimum Red 27.260
4e IT Gilde1 27.423
5e  P5 27.620
6e   CGI1 27.620
7e   FoxIT1 27.640
8e  IT Gilde2 27.643
9e   HCS 27.687
10e   RWS 27.713
11e   CGI2 27.720
12e   NN1 27.730
13e   The Blue Hour 27.917
14e   Proxy p1k11b01 28.023
15e   NN2 28.177
16e   ING 28.440
17e   Suse 28.510
18e   FoxIT2 29.187

 
Uitslagen 2016 Individueel

In de individuele competitie kwam de kampioen van het allereerste Proxy Open in 2009 weer bovendrijven. Er was nog even lichte paniek omdat bijna de verkeerde winnaar (Jeroen) tot koning was getroond omdat de laatste heat niet opgenomen was in de score-lijst. We dachten dat daar namelijk geen rijders meer in zaten die nog geen heat gereden hadden. Mathijs had echter bijna een volle seconde van de snelste heat op dat moment afgereden en heeft zich daarmee tot de Max Verstappe van het Proxy Open 2016 gekroond.

#NaamGroepTijd
1e   Mathijs van Klink Pole Position P5 33.64
2e   Jeroen Schuitema   34.36
3e   Sebastiaan Huijsman A-Team 34.83
4e   Priyantha Bleeker   34.91
5e   Serge Kroes   34.96
6e   Michael Tong Sang A-Team 35.05
7e   Sven van der Vecht A-Team 35.27
8e   Nico Remmelzwaal ITGilde 2 35.39
9e  Jeroen Doornik NN-11 35.51
10e   Paul Groen   35.51
11e  Rens Meijer NN-1 35.58
12e   Jasper Lutz HCSers 35.60
13e   Marc van Wageningen p1k11b01 35.69
14e   Marc Koene A-Team 35.75
15e   Ronny Roethof A-Team 35.75
16e   Jan Gerssen Niet zeuren maar scheuren 35.80
17e   Fardi Lautenslager   35.86
18e   Erik de Rijk Dr. Eriks Coole Karters 35.93
19e   Soran Djaff Rijkswaterstaat Water Speed Deamon 35.99
20e   bert oostendorp BerreLevi 36.07
21e   Sander van Vugt ITGilde 1 36.12
22e   Niels van Kaam Pole Position P5 36.13
23e   Ludse Verhoeven   36.20
24e   Michael de Raad Rijkswaterstaat Water Speed Deamon     36.20
25e   Jeroen van den Haspel      A-Team 36.22
26e   Shakir Hussain NN-11 36.32
27e   Arjen Wilts   36.46
28e   Arjen Baart   36.48
29e   Bart van den Heuvel   36.54
30e   Jermaine Sedoc   36.60
31e   Boris Peters   36.60
32e   Marco van der Kolk p1k11b01 36.63
33e   remco de rijk BerreLevi 36.75
34e   Jochem Stricker HCSers 36.81
35e   Ricardo Poort A-Team 36.84
36e   Ray Vlasblom Dr. Eriks Coole Karters 36.94
37e   remy Hoogerwerf NN-1 36.97
38e  Kees Remmelzwaal ITGilde 1 36.99
39e   Marc van Dijk Red Team 37.00
40e   John Slobbe   37.02
41e   Hans Smit   37.05
42e   Dustin Schoen Niet zeuren maar scheuren 37.13
43e   Remco Hoogerbrug Rijkswaterstaat Water Speed Deamon 37.17
44e   Joost Wasser SUSE 37.17
45e   Sunny Sheikh NN-11 37.21
46e   Robin Tol Niet zeuren maar scheuren 37.29
47e   Stephan   37.33
48e   martin looijen NN-11 37.39
49e   Paul Vogt   37.44
50e  Rob de Laat ITGilde 2 37.48
51e   Tomaso Bulligan SUSE 37.50
52e   Nienke Schuttelaar HCSers 37.72
53e   Arjan Knor p1k11b01 37.73
54e   Jacques Weewer   37.75
55e   Daan Jansen p1k11b01 37.79
56e   Husam Dawoud NN-11 37.82
57e   Curtis Waterval Niet zeurn maar scheurn2 37.90
58e   Alan Lucas Red Team 37.91
59e   Laurens Brand   37.93
60e   Vladimir Klevko   37.97
61e   Devi Looijen NN-1 38.00
62e   Avinash Piare   38.01
63e   Harmen Mak Niet zeuren maar scheuren 38.04
64e   Renout Gerrits p1k11b01 38.04
65e   Daniel Rompas Red Team 38.26
66e   Orhan Alici SUSE 38.35
67e  Nick Kuijpers Red Team 38.57
68e   Casper van de Schraaf   38.64
69e   Rolf Don Red Team 38.67
70e   Timothy Helsdingen   38.76
71e   Rigo Brinkman MCR 38.84
72e  Jan Vrolijk p1k11b01 38.85
73e   Riezwaan Goelab NN-11 39.73
74e   Jeroen van den Berg Red Team 40.40
75e   Omar Ziarmal MCR 40.90
76e   Sjoerd Kreuk MCR 41.24
77e   Younes Moujid NN-11 41.66
78e   Oleksandr Dzyga   43.22

 
Uitslagen 2016 Bedrijven (individuele tijden)

Hieronder zijn de individuele tijden van de bedrijvencompetitie genoteerd. Alleen de beste drie tijden van een team zijn gebruikt om de gemiddelde tijd te berekenen. Hier een compleet overzicht zodat je jullie onderlinge prestaties kunt vergelijken.

Ook in dit klassement komen de oud-kampioenen bovendrijven met zeer indrukwekkende tijden waarbij de nummer 1 en 2 zelf op hondersten gelijk waren.

#NaamGroepTijd
1e   Serge Kroes IT Gilde1 26.55
2e   Mathijs van Klink P5 26.55
3e   Michael Tong Sang Ultimum A-team 26.84
4e   Erik de Rijk Proxy 26.91
5e   Sven van der Vecht Ultimum A-team 27.00
6e   Sebastiaan Huijsman Ultimum A-team 27.07
7e   Ray Vlasblom Proxy 27.14
8e   Rachid Berrehab Ultimum Red 27.22
9e   Ricardo Poort Ultimum Red 27.28
10e   Marc Koene Ultimum Red 27.28
11e   Priyantha Bleeker IT Gilde1 27.42
12e   Daniel Rompas FoxIT1 27.45
13e   Jan Gerssen CGI1 27.46
14e   Nico Remmelzwaal IT Gilde2 27.47
15e   Paul Groen CGI1 27.51
16e   Arjen Baart RWS 27.54
17e   Boris Peters TBH 27.57
18e   Avinash Piare CGI2 27.58
19e   Rens Meijer NN1 27.59
20e   Jasper Lutz HCS 27.60
21e   Jeroen van den Haspel     Ultimum A-team    27.60
22e   Jermaine Sedoc CGI2 27.61
23e   Sander van Vugt IT Gilde2 27.62
24e   Niels van Kaam P5 27.66
25e   Marc van Dijk FoxIT1 27.67
26e   Fardi Lautenslager Proxy 27.68
27e   Jochem Stricker HCS 27.69
28e   Sunny Sheikh NN2 27.72
29e   Shakir Hussain NN1 27.76
30e   Jeroen Schuitema RWS 27.76
31e   Nienke Schuttelaar HCS 27.77
32e   Peter Ponsen Ultimum A-team 27.77
33e   Juno Teeuw FoxIT1 27.80
34e   Marco van der Kolk Proxy 27.82
35e   Jeroen Doornik NN1 27.84
36e   Michael de Raad RWS 27.84
37e   Kees Remmelzwaal IT Gilde2 27.84
38e   Maurice Post Ultimum Red 27.85
39e   Dustin Schoen CGI1 27.89
40e  Arjan Knor p1k11b01 27.90
41e   Tomaso Bulligan Suse 27.92
42e   Ronny Roethof Ultimum Red 27.96
43e   Hans Smit CGI2 27.97
44e   Laurens Brand TBH 28.02
45e   John Slobbe CGI2 28.07
46e   Renout Gerrits p1k11b01 28.07
47e   Marc van Wageningen p1k11b01 28.10
48e   Bart van den Heuvel TBH 28.16
49e   Daan Jansen p1k11b01 28.18
50e   Harmen Mak CGI1 28.20
51e   Joost Wasser Suse 28.24
52e   Nick Kuijpers FoxIT1 28.27
53e   Rob de Laat IT Gilde1 28.30
54e   Robin Tol CGI2 28.32
55e   Devi Looijen NN2 28.34
56e   Rigo Brinkman ING 28.35
57e   Wesley De Konink ING 28.37
58e   remy Hoogerwerf NN1 28.44
59e   Husam Dawoud NN2 28.47
60e   Remco Hoogerbrug RWS 28.55
61e   Onno Tool ING 28.60
62e   Kayo de Bakker P5 28.65
63e   Jan Vrolijk p1k11b01 28.78
64e   Alan Lucas FoxIT1 28.89
65e   Sjoerd Kreuk ING 28.97
66e   Curtis Waterval CGI1 28.99
67e   Tom Smits FoxIT2 29.04
68e   Jeroen van den Berg FoxIT2 29.21
69e   Casper van de Schraaf FoxIT2 29.31
70e  Orhan Alici Suse 29.37
71e  Jonatan Felipez Queijo P5 29.47
72e  Edward Erkamps Suse 29.60
73e   Riezwaan Goelab NN2 29.73
74e   martin looijen NN1 29.88
75e   Rolf Don FoxIT2 30.03
76e   Omar Ziarmal ING 30.29
77e   Karel Riemersma HCS 30.78
78e   Younes Moujid NN2 31.00
79e   Maarten van Rossen RWS 33.91