In 2014 kwam de crême-de-la-crême van de Nederlandse opensource wereld eindelijk bovendrijven. Ultimum ging er vandoor met de prestigeuze titel 'Snelste Open IT bedrijf van Nederland' en zal op de wisselbeker vereeuwigd gaan worden. Unacle werd knap tweede maar ik begreep, van de karters van dit bedrijf, dat deze toch wel eerste-verliezers-plaats voornamelijk aan haar directeur te wijten was die zijn steun vanuit San Fransisco (Red Hat Summit) sms'te ipv aanwezig te zijn op de kartbaan, waar zijn mentale steun node gemist werd.

De 7e plaatst van Proxy heeft zoals jullie begrijpen tot de nodige straftrainingen geleid. Dit was eens maar nooit weer ;-).

Wij wensen Ultimum veel plezier op Zandvoort en hopen alle teams volgend jaar weer te mogen ontvangen!

#BedrijfTijd
1   Ultimum A-team 27.86
2   Unacle 28.06
3   Dooh Media 28.40
4   CGI 28.77
5   TTFKAS 28.84
6   Ultimum Ronin 5 28.88
7   Proxy 28.90
8   AP 28.92
9   NN Smart Karting 28.93
10   AKN 28.94
11   Hinttech-2 28.98
12   MTM1 29.08
13   Hinttech-1 29.11
14   Apretos 29.11
15   Rouwdouwers 29.20
16   Qview 29.21
17   CGI 2 29.92
18   Atos Dreamteam 29.97
19   Sonic Boom 30.24
20   Solaris4Ever 30.48
21   MTM2 30.88

 
Uitslagen 2014 Individueel

Na een (volgens hemzelf) teleurstellend optreden van Sverre in 2013 is hij dit jaar boven zichzelf uitgetreden en voert hij het klassement van 2014 aan met een indrukwekkende voorsprong van een halve seconde op de winnaar van het eerste Proxy Open (2009) en een voorsprong van meer dan een seconde op de enige overgebleven student van de TU die vlak voor het Proxy Open zijn eigen bedrijf is gestart en dus alsnog langs de ballotage commissie wist te glippen.

Mijn persoonlijke 13e plaats is nog niet om over naar huis te schrijven, maar daar ik 8 plaatsen hoger sta dan in 2013 betekent dit dat ik over twee jaar mijn rechtmatige plek als winnaar ga opeisen!

#NaamGroepTijd
1e  Sverre Zielman     33.18
2e  Mathijs van Klink  NerdNetApen  33.65
3e  Jaap van Touw  Apretos  34.37
4e  Frank Postema  QView  34.48
5e  Martijn Haan, de  Niet zeuren maar scheuren  34.67
6e  Johan Stienen  ARMS  34.67
7e  Ruben Saretsky  DOOH Media  34.7
8e  Gustavo Martins  Windows Genuine Disadvantage  34.71
9e  Jeroen Jonckers  NerdNetApen  34.77
10e  Jeroen Schuitema  The Team Formerly Known As Soda  34.77
11e  Krish Dwarkasing  A-Team Ultimum  34.8
12e  Rens Meijer  NNSmart-Karting  35.05
13e  Erik de Rijk  Dr. Eriks Coole Karters  35.33
14e  Benjamin Abrahim  DOOH Media  35.39
15e  Soran Djaff  SonicBoom  35.43
16e  Stefan van Oirschot  Unacle  35.61
17e  Pim Veldboer  DREam Team  35.66
18e  Marald Klein  De Rouwdouwers  35.82
19e  Sven Koene  Windows Genuine Disadvantage  35.9
20e  Elmer de Vries  DOOH Media  35.94
21e  Marc Koene  A-Team Ultimum  35.97
22e  Michael de Raad  The Team Formerly Known As Soda  35.97
23e  Rene Worsteling  AKN-EX  36
24e  Artur Sarkisyan  Unacle  36.04
25e  Djan Alblas  DOOH Media  36.11
26e  Nick Aldewereld  A-Team Ultimum  36.12
27e  Daniel Kupfer  Dr. Eriks Coole Karters  36.12
28e  Ricardo Poort  Ronin 5  36.12
29e  Micheal Onbekend     36.23
30e  Shakir Hussain  NNSmart-Karting  36.24
31e  Robert Vos     36.3
32e  JaiAmir Ramjankhan  QView  36.37
33e  Erik Metselaar     36.4
34e  Marco Kuiper  NerdNetApen  36.44
35e  Johan Zielman  Unacle  36.45
36e  Juro Wiggers     36.46
37e  Jeroen Mies  QView  36.52
38e  Bobby Prins     36.54
39e  Martin den Hartigh  Windows Genuine Disadvantage  36.6
40e  Edwin Nadorp  The Team Formerly Known As Soda  36.62
41e  Enrique Soemanta  DOOH Media  36.65
42e  Jeroen van den Haspel  A-Team Ultimum  36.69
43e  Kris Gillespie     36.79
44e  Ronny Roethof  Ronin 5  36.83
45e  Elmar Kolkman     36.89
46e  Vroom Ferdinand  NNSmart-Karting  36.94
47e  Bram van Lierop  De Rouwdouwers  36.94
48e  Eric Noort     36.97
49e  Guus Beltman  Windows Genuine Disadvantage  36.98
50e  Paul Groen  Niet zeuren maar scheuren  37.04
51e  Barbara Dorren  Unacle  37.12
52e  Rodrigo Soto Escamilla  Ronin 5  37.12
53e  Peter Bos  Ronin 5  37.13
54e  Mark Benschop  De Rouwdouwers  37.15
55e  Paul van Veenendaal  Solaris4ever  37.22
56e  Patrick van der Tol     37.25
57e  Remy Hoogerwerf  NNSmartKart  37.39
58e  Rogier Cobben  MTM1  37.47
59e  Tom Zganec     37.47
60e  Sander Kuil  Solaris4ever  37.48
61e  Maurice Nerdaap  NerdNetApen  37.54
62e  john lam     37.63
63e  Robin Tol  Niet zeuren maar scheuren  37.67
64e  Marc Boeijen  MTM2  37.77
65e  Geert Kracht  De Rouwdouwers  37.78
66e  Danny Baptiste  Windows Genuine Disadvantage  37.79
67e  Jeroen Doornik  NNSmartKart  37.79
68e  Koen Diels  Apretos  37.89
69e  Frank Hogedoorn  MTM2  37.89
70e  Frank van der Zweep  AKN-EX  37.92
71e  Jan Plagman  Solaris4ever  38.05
72e  John Slobbe  Niet zeuren maar scheuren  38.19
73e  Shariel Jhagroe     38.42
74e  Jaap Verhoeven  Windows Genuine Disadvantage  38.43
75e  Theo Viveen  Niet zeuren maar scheuren  38.43
76e  Ronald Hofste  Niet zeuren maar scheuren  38.47
77e  Ruud Huijskens  QView  38.47
78e  Muhammet Ozturk  MCR@ONE  38.58
79e  Ronald Cuperus  AP Power Team  38.97
80e  Alexander Sluimer  AP Power Team  39.07
81e  Jeff Verheyen  Apretos  39.3
82e  Bob Lokerse  Windows Genuine Disadvantage  39.48
83e  Stephan Boutens     39.66
84e  Mohammed Eharruyen  DREam Team  39.72
85e  Hans van Woudenberg  DREam Team  39.84
86e  Michel Oosterom  MTM1  40.22
87e  Patrick Imanredjo     40.5
88e  Albert Roosenbrand  AP Power Team  40.8
89e  Rob van Breukelen  AP Power Team  41.17
90e  Deon Eloff  Solaris4ever  41.92
91e  Una Verhoeven  Windows Genuine Disadvantage  46.93


Uitslagen 2014 Bedrijven (individuele tijden)

Hieronder zijn de individuele tijden van de bedrijvencompetitie genoteerd. Alleen de beste drie tijden van een team zijn gebruikt om de gemiddelde tijd te berekenen. Hier een compleet overzicht zodat je jullie onderlinge prestaties kunt vergelijken.

Hoewel het niet in mijn aard ligt om computers in twijfel te trekken (ik doe dat dagelijks, maar krijg toch elke keer weer de deksel op mijn neus), staan er een paar vraagtekens bij de winnaar van deze competitie. Alexander heeft op deze snelste tijd na, niet een ronde onder de 29 weten te rijden en heeft de ronde erna zelfs meer dan 100 seconde over zijn rondje gedaan. Niettemin een mooie prestatie, daar ik hem nergens op heb kunnen betrappen (en het heeft geen invloed gehad op de overige uitslagen ;-).

#NaamBedrijfTijd
1e  Alexander Sluimer  AP Power Team  24.8
2e  Jaap van Touw  Apretos  27.11
3e  Sverre Zielman     27.43
4e  Ruben Saretsky  DOOH Media  27.5
5e  Rens Meijer  NNSmart-Karting  27.71
6e  Johan Stienen  ARMS  27.72
7e  Krish Dwarkasing  A-Team Ultimum  27.76
8e  Rene Worsteling  AKN-EX  28.01
9e  Martijn Haan, de  Niet zeuren maar scheuren  28.06
10e  Nick Aldewereld  A-Team Ultimum  28.11
11e  Stefan van Oirschot  Unacle  28.27
12e  Jeroen Mies  QView  28.43
13e  Djan Alblas  DOOH Media  28.43
14e  Artur Sarkisyan  Unacle  28.48
15e  Edwin Nadorp  The Team Formerly Known As Soda  28.61
16e  Erik de Rijk  Dr. Eriks Coole Karters  28.62
17e  Marald Klein  De Rouwdouwers  28.68
18e  Eric Noort     28.72
19e  Marco van der Kolk     28.75
20e  Ricardo Poort  Ronin 5  28.76
21e  Jaap Verhoeven  Windows Genuine Disadvantage  28.77
22e  Gustavo Martins  Windows Genuine Disadvantage  28.83
23e  Rodrigo Soto Escamilla  Ronin 5  28.87
24e  Martin den Hartigh  Windows Genuine Disadvantage  28.91
25e  Jeroen Schuitema  TTFKAS - The Team Formerly Known As Soda  28.92
26e  Marc Koene  A-Team Ultimum  28.93
27e  Soran Djaff  SonicBoom  28.93
28e  Jeroen van den Haspel  A-Team Ultimum  28.97
29e  Michael de Raad  The Team Formerly Known As Soda  28.99
30e  Patrick van der Tol     28.99
31e  micheal tjong  Ronin 5  29.01
32e  Jeroen Doornik  NNSmartKart  29.03
33e  Sven Koene  Windows Genuine Disadvantage  29.07
34e  Una Verhoeven  Windows Genuine Disadvantage  29.09
35e  Paul Groen  Niet zeuren maar scheuren  29.12
36e  Robin Tol  Niet zeuren maar scheuren  29.13
37e  John Slobbe  Niet zeuren maar scheuren  29.13
38e  Marc Boeijen  MTM2  29.16
39e  Frank Postema  QView  29.21
40e  Elmer de Vries  DOOH Media  29.27
41e  Enrique Soemanta  DOOH Media  29.29
42e  Erik Metselaar     29.33
43e  Guus Beltman  Windows Genuine Disadvantage  29.33
44e  Jaouad Ben Dahman  MTM2  29.37
45e  Geert Kracht  De Rouwdouwers  29.44
46e  Frank Hogedoorn  MTM2  29.46
47e  Benjamin Abrahim  DOOH Media  29.48
48e  Bram van Lierop  De Rouwdouwers  29.48
49e  Pim Veldboer  DREam Team  29.53
50e  Johan Zielman  Unacle  29.55
51e  Sander Kuil  Solaris4ever  29.55
52e  Elmar Kolkman     29.56
53e  Patrick Imanredjo     29.58
54e  Ronny Roethof  Ronin 5  29.58
55e  Mohammed Eharruyen  DREam Team  29.64
56e  Rense Buijen  Apretos  29.64
57e  Mark Benschop  De Rouwdouwers  29.69
58e  Nick Boltjes  Niet zeuren maar scheuren  29.72
59e  John Lam  AKN-EX  29.81
60e  Theo Viveen  Niet zeuren maar scheuren  29.88
61e  Barbara Dorren  Unacle  29.95
62e  Tom Zganec     29.99
63e  JaiAmir Ramjankhan  QView  30
64e  Remy Hoogerwerf  NNSmartKart  30.06
65e  Vroom Ferdinand  NNSmart-Karting  30.11
66e  Ruud Huijskens  QView  30.12
67e  Ronald Cuperus  AP Power Team  30.18
68e  Peter Bos  Ronin 5  30.23
69e  Bob Lokerse  Windows Genuine Disadvantage  30.24
70e  Frank van der Zweep  AKN-EX  30.31
71e  Geachte heer Nigten     30.32
72e  Shakir Hussain  NNSmart-Karting  30.4
73e  Jeff Verheyen  Apretos  30.59
74e  Herwarth Heitmann  SonicBoom  30.64
75e  Stephan Boutens     30.75
76e  Harmen Mak  Niet zeuren maar scheuren  30.75
77e  Rogier Cobben  MTM1  30.81
78e  Paul van Veenendaal  Solaris4ever  30.88
79e  Michel Oosterom  MTM1  30.89
80e  Aad van der Voort  MTM2  30.93
81e  Deon Eloff  Solaris4ever  31.02
82e  Koen Diels  Apretos  31.06
83e  Ronald Hofste  Niet zeuren maar scheuren  31.12
84e  Hans van Woudenberg  DREam Team  31.13
85e  René van der Meer  SonicBoom  31.14
86e  Jan Plagman  Solaris4ever  31.35
87e  Albert Roosenbrand  AP Power Team  31.77
88e  Rob van Breukelen  AP Power Team  32.49
89e  Jacco Drenth  QView  33.35